Zakład Gospodarowania Odpadami Gać Sp.z o.o. Zakład Gospodarowania Odpadami Gać Sp.z o.o.
NOWOCZESNA GOSPODARKA ODPADAMI

Mechanik/konserwator linii

Zakład Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o. z siedzibą w Gać/k. Oławy
w związku z rozbudową poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konserwator linii/Mechanik

Miejsce pracy: Gać / k. Brzegu

Obowiązki:
  • Utrzymywanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń instalacji
  • Pomoc przy naprawach i pracach modyfikacyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie: napraw, remontów, awarii

Wymagania:
  • Wykształcenie – min. średnie kierunkowe
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie utrzymania ruchu, konserwacji, napraw i remontów maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • Mile widziana umiejętność samodzielnego diagnozowania przyczyn awarii,

Czego możecie od nas oczekiwać:
  • Jesteśmy bez wątpienia pewną, bezpieczną i ciągle rozwijającą się firmą
  • Praca w firmie, brak wyjazdów poza teren zakładu
  • Umowa o pracę
  • Gwarantujemy solidne i uczciwe wynagrodzenie (stała pensja+ premię miesięczna+ kwartalne+ świąteczne+ „grusza”)
  • Zapewniamy szkolenie wstępne, coroczne szkolenia uzupełniające oraz pomoc w podnoszeniu swoich kwalifikacji
  • Oferujemy ubezpieczenie plus pakiet medyczny dla całej rodziny

Kandydatom spełniającym wymagania oferujemy pracę w nowoczesnym zakładzie, perspektywicznej branży odpadowej oraz atrakcyjne warunki pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV
  na adres:

rekrutacja@zgo.org.pl
Bądź osobiste pozostawienie CV w siedzibie firmy
Gać 90
55-200 Oława
Odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883).

Menu Strony